BELYSNING / Bordslampor / Bordslampa 9579253
*
nr 957 9253
Bordslampa
Keramik, Söholm
Utrop:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 27 april 2015
kl 19:23:14
- Specialauktion
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordlampa bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor keramik söholm
-
3237 Bordslampa
+ Golvlampa. Höjd: 76-152
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:23
-
3046 Bordslampa
Italien. Höjd: 67 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:47
-
3140 Bordslampfot
1800-tal, Frankrike, porslin / metall, fd Fotogen...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:41
-
3141 Bordslampfot
kolonn, onyx / metall. Höjd: 45 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:42
*
Bordslampa
nr 957 9253
Bordslampa
Keramik, Söholm
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Sista tid för bud online: |
måndag 27 april 2015 |
- Specialauktion
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordlampa bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor keramik söholm
-
3237 Bordslampa
+ Golvlampa. Höjd: 76-152
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:23 -
3046 Bordslampa
Italien. Höjd: 67 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:47 -
3140 Bordslampfot
1800-tal, Frankrike, porslin / metall, fd Fotogen...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:41
-
3141 Bordslampfot
kolonn, onyx / metall. Höjd: 45 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:42